AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hafta Boyu İlçemizde Yapılan Etkinlikler

Fen Lisesi TUBİTAK Bilim Fuarı,  Özel Kültür Temel Lisesi Mezuniyet,  Orhangazi İlkokulu/Ortaokulu Nevruz Etkinliği,  Zafer İlkokulu/Ortaokulu Tiyatro Etkinliği, Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi,  Nazlıkız Anaokulu Yılsonu Sergisi,  Turan İlkokulu/Ortaokulu Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi,  Nazilli Anadolu Lisesi TUBİTAK Bilim Fuarı,  Nazilli Lisesi Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi,  Sosyal Bilimler Lisesi Mezuniyet,  Yaylapınar İhsan İzgi İlkokulu/Ortaokulu Okul Öncesi Şenliği,  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Tanıtım Etkinliği.  Katkısı olan öğretmen, yönetici ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.  
Hafta Boyu İlçemizde Yapılan Etkinlikler

ETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKetkinliketkinliketkinliketkinlikETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKETKİNLİKetkinliketkinliketkinliketkinliketkinliketkinliketkinliketkinliketkinliketkinliketkinliketkinlikETKİNLİKETKİNLİK

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.