AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin Töre´nin Karne Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, öğrencilerimiz, değerli meslektaşlarımız ve saygıdeğer velilerimize şu mesajları verdi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin Töre´nin Karne Mesajı

Gözümüzün nuru sevgili öğrenciler, değerli öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve saygıdeğer velilerimiz;

Ekip halinde gayretli çalışmalarla başarılı geçirilen bir Ders Yılının sonuna geldik, bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Sevgili öğrenciler, dönem boyunca göstermiş olduğunuz gayretli çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınızı görüyor, ben de sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Sizlerin başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Geleceğimiz olan sizlere güvenimiz tamdır.

Bu hafta, emeğinizin karşılığı olan karnelerinizi alacaksınız. Bazı öğrencilerimizin karnelerinde istenmeyen notlar olabilir. Sizlerin konuyla ilgili gerekli çıkarımları yaparak, düzenli ve planlı bir çalışmayla bunları telafi edeceğinize inanıyorum. Çalışmak ve hayata ümitle bakmak, insanın en büyük sermayelerindendir. Bu sermayeye sahip olduğunuzu ve başarı yolunda bunu en iyi şekilde kullanacağınızı, istediğiniz zaman büyük işler başarabileceğinizi biliyorum. Bir ders yılı içindeki çalışmalarını güzel bir karne ile taçlandıran öğrencilerimizi de yürekten kutluyor, başarılarının hayatları boyunca devamını diliyorum.

Değerli Meslektaşlarımın da dönem boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalar ve göstermiş oldukları gayretlerden dolayı her birini ayrı ayrı tebrik ediyor, hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller diliyorum.

 

Çok değerli velilerimizden de beklentilerimiz, öğrencilerinizin karnelerinde, karşılaştığınız durum ne olursa olsun çocuklarınıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip, sürdürmenizdir. Çocuklarımızın karnelerindeki istenmeyen notların telafisi her zaman mümkündür. Onlara doğru rehberlik yapıp yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimiz zaman, çocuklarımız da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alacaklardır. Sizlerin, bu kutlu görevde hep yanımızda olacağınız inancıyla bu tatil döneminde çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim, dedi.

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.