AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZCAN BİLGİ’NİN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZCAN BİLGİ’NİN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM SONU MESAJI

 

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı I. yarıyılı 23 Ocak 2015 Cuma günü sona erecek olup, 1940 öğretmen,  2240 Anaokulu Öğrencisi, 7939 İlkokul Öğrencisi, 7600 Ortaokul Öğrencisi ve 8789 Lise Öğrencisi olmak üzere toplam 26568 öğrencimiz yarıyıl tatiline girecektir.

 Değerli Mesai Arkadaşlarım, Sayın Velilerimiz, 

2014-2015 Eğitim öğretim yılı 1.dönemin sonuna gelmiş olduğumuz bu günde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, gençlerimizi yetiştirmek ve eğitim öğretimin kalitesinin arttırılması konusunda yapmış olduğunuz gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

 Karne notları sadece çocuklarımızın değil, yöneticiler, öğretmenler ve anne babalarında bu konudaki çabasının karşılığını ifade etmektedir.  Tüm Öğrenci Velileri olarak; Çocuklarımıza sabır ve sevgiyle yaklaşmalı öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizle işbirliği içinde çocuklarımızı geleceğe hazırlamalıyız.

 Sevgili öğrenciler;

 Uzun bir eğitim öğretim dönemi içerisinde yoğun günler yaşadınız. Şimdi yarıyıl tatilinde dinlenmenizi, eğlenmenizi ve bir sonraki döneme hazırlıklı olmak için moral ve enerji toplamanızı istiyoruz. Unutmayın ki; hayatınızın en önemli dönemindesiniz, önünüzden akıp giden hayatınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Boş geçen bir günün sizin yaşamınızdan alıp götürdüğü amaçsız ve kayıp bir gün olduğunu unutmayın. Hayatı dolu dolu yaşayın, bilgi hazinenizi geliştirin, bol bol kitap okuyun ve yaşantınıza bu bilgilerle amaç ve kazanç ekleyin.

 Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin yarıyıl tatilini sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçirmelerini diliyorum. Saygılarımla…

 

                                                                                                                                                                                                                                     Özcan BİLGİ

                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.