AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

İlköğretim Haftası ile ilgili kutlama İlçemiz Beşeylül İlk/Ortaokulu´nun hazırlamış olduğu ve veliler, davetlilerin katıldığı kalabalık bir toplulukla kutlandı.
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

      İlköğretim Haftası Kutlama programı, sabah saat 10.00 da Atatürk Anıtı´na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan BİLGİ ´nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelengini koyması , saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın hap birlikte söylenmesiyle başladı.

      Çelenk Töreninin ardından Beşeylül İlk/Ortaokulu´na geçildi. İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet OKUR ile birlikte, ilçemizde bulunan kurum amirleri, çok sayıda veli, davetli, basın temsilcileri ve okul öğrencilerinin katıldığı tören , katılımcılar tarafından ilgi ile takip edildi.

      Okul Müdürü  Osman NALBANTOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan BİLGİ ve İlçe Kaymakamımız Mehmet OKUR yaptıkları konuşmalarda; eğitim ve öğretimin önemi, ilçemizde eğitim durumu gibi konularda topluluğa güzel mesajlar verdiler ve yeni eğitim/öğretim yılının başarılı ve verimli geçmesi dileklerinde bulundular.

     Bir gurup Sekizinci sınıf öğrencisi, bir gurup birinci sınıf öğrencisine çiçek buketi vererek okula hoşgeldiniz dediler, minik öğrencilerin folklör gösterisinin ardından öğretmenler odasında ikram ve sohbetle program sona erdi.

İlköğretim Haftası Fotoğraflarıİlköğretim Haftası Fotoğraflarıİlköğretim Haftası Fotoğraflarıİlköğretim Haftası Fotoğraflarıİlköğretim Haftası Fotoğraflarıİlköğretim Haftası Fotoğraflarıİlköğretim Haftası Fotoğraflarıİlköğretim Haftası Fotoğrafları

 

    

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.