AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kardeş Okul Proje Kapsamında Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası

Kardeş Okul Proje Kapsamında Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası

Kardeş Okul projesi kapsamında, İlçemiz Sümer Anaokulu, kardeş okulları olan; Nazilli Latife Hanım Anaokulu, Nazilli Nazlı Kız Anaokulu, Nazilli İsabeyli Anaokulu, Atça Cumhuriyet Anaokulu, Sultanhisar Sabiha Gökçen Anaokullarının katılımı ile Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftasını birlikte kutladılar. Dostluk ve kardeşlik havası içerisinde geçen kutlama programı için ev sahibi okulumuzun, okulu, bir düğün evi gibi süsleyerek hazırlamış oldukları görsel güzelliklerden oluşan şölen havasında  kusursuz bir program olarak gerçekleştirildi. Yerli mallarımızın öğrenci ve öğretmenler tarafından hazırlanmış olan el işi çalışmalarından oluşan sergiler büyük ilgi gördü. Emeği geçen, katkı sunan idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

 

 

yerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malıyerli malı

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.