AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Akif Ersoy Lisesi MOVES Projesi (Mesleki Eğitimde Sporla Motivasyonun Sağlanması)

Mehmet Akif Ersoy Lisesi MOVES Projesi (Mesleki Eğitimde Sporla Motivasyonun Sağlanması)

 

5 Ülke (İtalya, İspanya, Almanya, Polonya ve Türkiye)’nin ortak olarak katıldığı ; 11-15 Mart 2015 tarihinde gerçekleşen Türkiye Nazilli toplantısına 4 ülkeden toplam 13 öğretmen, 21 öğrenci katılmıştır. Nazilli Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinin ev sahipliğini yaptığı toplantıda açılış,  tanışma ve kaynaşma oyunlarının ardından, her ülke kendi çalışmalarını anlatarak bilgiler verdi. Projede yer alan ülkelerin oyunları hep birlikte oynandı. Nazilli Kapalı Spor Salonunda Nazilli’de ki tüm liselere proje oyunları tanıtıldı. Projede yer alan oyunların nasıl oynandığının bilgilendirildiği sanal kitap çalışması yapıldı. İlçemize gelen misafir öğrencilerle birlikte ortak bir tişört çalışması yapıldı. Çevremizi gezdirip öğretme adına Nysa ve Pamukkale gezileri yapıldı.

 

       Öğrenci ve öğretmenlerin, diğer öğrenci ve öğretmenlerle İngilizce iletişim kurarak dil becerilerini ve sosyal ilişkilerini geliştirmeleri sağlandı.

erasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmuserasmus

 

 

 

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.