AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nazilli’de Tüm Okul Aile Birliği Başkanları Toplandı.

Nazilli’deki ilk, orta ve liselerin tüm okul aile birliği başkanları ve başkan yardımcıları, Nazilli Lisesi konferans salonunda toplandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan BİLGİ’nin başkanlık ettiği toplantıya 80’e yakın başkan ve yardımcısı katıldı.
Nazilli’de Tüm Okul Aile Birliği Başkanları Toplandı.

             İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ramazan TANDIR, açılış konuşması ve gündem maddelerini okumasıyla toplandı başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan BİLGİ’nin açıklamaları ile toplantı devam etti. Özcan BİLGİ, okul aile birliklerinin önemi, çalışmalarını ve tüm velilerimizin okul yöneticilerimizin ve tüm öğretmenlerimizin fedakâr katkı ve çabaları ile Nazilli’de eğitim-öğretimin çok iyi bir seviyede olduğunu; gerek sportif ve kültürel faaliyetlerde gerek TEOG sınavlarında gerekse YGS ve LYS sınavlarında çok iyi dereceler elde ettiklerini, bütün gayret ve çabalarımızın bu başarıyı daha da ileriye götürmek olduğunu belirtti.

             İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan BİLGİ konuşmasında tüm velilerin okullarına sahip çıkmalarını, idareci ve öğretmenlerine destek olmalarını, okul aile birliğinin asıl amacının da bu olduğunu belirtti.

 Daha sonra gündem gereği Şube Müdürümüz Ramazan TANDIR, okul aile birliklerinin çalışmalarını, yönetim ve denetim kurullarının, görev ve sorumluklarının bir komisyon tarafından denetleneceğini; yapılacak denetim ve kontrollerde hangi kriterlerin esas alınacağını yazılı olarak bildireceklerini söyledi.

             Tüm katılıcımlar tarafından toplantının olumlu geçtiği görüldü. Katılımcılara teşekkür edildi.Toplantı
Toplantı
Toplantı
Toplantı

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.