AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖNEMLİ DUYURU

ÖNEMLİ DUYURU

 İlçemizde dershane dönüşümleri ile ilgi olarak  Özel Özgün Dershanesinden dönüşen, Özel Kültür Temel Lisesi geçen yıl kayıtlarını almış bu yılda eğitim öğretime devam edecektir.

Özel Bilgi Final Dergisi Dershanesinden dönüşen, Özel Nazilli Final Temel Lisesi , Özel İlke Sınav Dershanesinden dönüşen Özel Sınav Temel Lisesi, Özel Naz Uğur Dershanesinden dönüşen Özel Nazilli Uğur Temel Lisesi, Özel Nazilli Fen Bilimleri Dershanesinden dönüşen Özel Nazilli Merkez Temel Lisesi; Temel Lise olarak   ve Özel Gerçek Zafer Dershanesinden dönüşen Özel Gerçek Zafer Ortaokulu 2015-2016 eğitim öğretim yılına devam edecektir.

 Diğer okula dönüşecek olan dershanelerin tümü okula dönüşmek için müracaatlarını yapmışlar ve müracaatları kabul edilmiş ancak henüz inceleme aşamasındadır. Okula dönüşümleri ve açılış onayları yapılacak inceleme sonucunda belirlenecektir.

 Dershaneden okula dönüşüm hakkı kazanan okulların listeleri, Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü internet sayfasından takip edilebilir.

 Velilerimize önemle duyurulur.

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.