AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖRGÜN ve YAYGIN EĞİTİMİ DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARI KOMİSYONU OLUŞTURULDU.

İlçemizde örgün ve yaygın eğitimi destekleme ve yetiştirme kursları komisyonu, Şube müdürümüz Latif AKGÜN başkanlığında, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şakir TAŞKIRAN, Nazilli Anadolu Lisesi Müdürü Hanifi GÜNEY, Nazilli Lisesi Müdürü Sercan BÜZGÜLÜ, Menderes Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet ATAY, Beşeylül İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Osman NALBANTOĞLU, Zafer İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Recep VURAL ve İsabeyli İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Yalçın PEKER tarafından oluşturuldu. Komisyon ilk toplantısını 29/09/2014 Pazartesi günü saat 10:00´da Halk Eğitim Merkez Müdürlüğünde yaptı.
ÖRGÜN ve YAYGIN EĞİTİMİ DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARI KOMİSYONU OLUŞTURULDU.

Toplantıda 23/09/2014 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi incelendi ve komisyonca değerlendirildi. Konu ile illgili ilçe çalışma takvimi oluşturuldu.  Konunun öğrencilere, velilere ve öğretmenelere duyurulması, taleplerin alınmasından sonra kurs merkezlerinin belirlenmesi amacıyla tekrar 10 Ekim 2014 tarihinde Menderes Anadolu Lisesinde toplanılarak mevcut durum ile ilgili değerlendirme yapılması benimsendi.

Halk EğitimHalk EğitimHalk EğitimHalk EğitimHalk EğitimHalk EğitimHalk EğitimHalk Eğitim

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.