AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TAŞIMALI SOFÖRLERE EĞİTİM

İlçemizde 2014-2015 eğitim öğretim yılında taşıma yapacak olan tüm şoförlere  27/09/2014 Cumartesi günü öğretmenevi toplantı salonunda saat 10:00´da yapılan toplantı da eğitim verildi.
TAŞIMALI SOFÖRLERE EĞİTİM

İlçemizde 2014-2015 eğitim öğretim yılında taşıma yapacak olan tüm şoförlere öğretmenevi toplantı salonunda eğitim verildi. Yapılan eğitime, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan BİLGİ, taşımadan sorumlu şube müdürmüz Ramazan TANDIR, emniyet müdürlüğünden Polis memuru Rıfat EKE, Jandarmadan J.Kd.Bçvş. Ali YAZGI ile tüm taşıma şöförleri katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan BİLGİ; taşımalı eğitimin önemine değindi. Taşıyıcılara görev ve sorumluluklarını bilmeleri, yönetmeliklerde belirlenen kurallara eksiksiz uymalarını istedi. Kazasız belasız, sıkıntısız bir yıl olması dileklerinde buldundu. Polis memur Rıfat EKE yapmış olduğu sunumda; taşıtlarda ve sürücülerde aranacak şartları ve şoförlerin uyacakları kuralları hatırlattı. Jandarma trafik komutanı Kıdemli Başçavus Ali YAZGI; yıl boyunca farklı zamanlarda taşımacılara ani denetim uygulanacağını bu denetimler sonucunda kurallara uymayan ve eksik belgesi bulunan şoförlere ceza kesileceğini hatırllatı. Taşımadan sorumlu Şube Müdürümüz Ramazan TANDIR; öğrenci taşımanın çok önemli olduğunu ve dikatli yapılması gerektiğini, sözleşmede belirtilen kurallara önemle uyulması, taşınacak öğrencilere karşı saygı ve sevgi çercevesinde davranmaları gerektiğini söyledi.

 

taşımataşımataşıma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.