AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEMEL EĞİTİMDE DEMOKRASİ KÜLTÜRÜNÜ YAYGINLAŞTIRMA PROJESİ UYGULAMA ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
![TEMEL EĞİTİMDE DEMOKRASİ KÜLTÜRÜNÜ YAYGINLAŞTIRMA PROJESİ UYGULAMA ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/10144307_WhatsApp_Image_2021-12-10_at_14.33.03.jpg)
İlçemizde Temel Eğitimde Demokrasi Kültürünü Güçlendirme Projesini uygulayan tek pilot okul olan Zübeyde Hanım Anaokulu , Bakanlığımız ve Avrupa Birliği yetkililerinden Olena STYLAVSKA ve Yasin GEREN 'in izleme ve değerlendirme ziyaretlerini başarı ile tamamlamıştır.Okul idarecilerini ve öğretmenlerini tebrik ederiz.