İBNİ SİNA MESLEKİ TETKNİK ANADOLU LİSESİNDETÜBİTAK 4006 COŞKUSU
![İBNİ SİNA MESLEKİ TETKNİK ANADOLU LİSESİNDETÜBİTAK 4006 COŞKUSU](/meb_iys_dosyalar/2021_12/24094327_WhatsApp_Image_2021-12-24_at_09.40.38.jpg)
23 Aralık 2021 tarihinde Nazilli İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bahçesinde gerçekleştirilen TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliğinde 17 Proje sergilendi. projelerde 10 Öğretmenimiz ve 60 öğrencimiz görev aldı. sergilenen projelerden 5 tanesi tasarım, 7 tanesi araştırma ve 5 tanesi inceleme alanında yapılmıştır. Sağlık hizmetleri alanında eğitim veren bir okul olmamıza istinaden bu projelerden 6 tanesi sağlık alanında yapılmıştır. Bununla birlikte bulaşık makinesi tableti, Gün Ocak, Tarih alanında eğitici-eğlenceli kart oyunu gibi tasarım içerikli dikkat çekici projeler de bulunmaktadır.