İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA MESAJI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2021_12/27141502_t25_mehmet-akif-ersoy-olumunu-188.jpg)
Milletimizin duygu ve düşüncelerine en iyi şekilde tercüman olmuş, kahramanlığını, azmini ve cesaretini ölümsüzleştiren, yüce Türk milletinin kararlılığının sembolü olan İstiklal Marşımızı yazarak adeta Kurtuluş Savaşımızın bildirisini yayınlayan; İstiklal Mücadelemizi mısralarıyla tarihe kaydeden, Millî Mücadele ruhunun canlanmasına ömrünü adayan, vatan şairimiz Mehmet Akif ERSOY'u rahmet ve minnetle yâd ediyorum.
İsmail ŞİMŞEK
İlçe Milli Eğitim Müdürü