AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi'nde İrtibat Bürosunun açılışı yapıldı.

Nazilli Organize Sanayi Bölgesi'nde İrtibat Bürosunun açılışı yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sanayi sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücü ihtiyacını karşılamak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla tüm tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak yapılan Organize Sanayi Bölgeleri İrtibat Bürosu açılışı Nazilli'de de gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek'in ev sahipliğinde yapılan açılışa Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi (Çıralık Eğitim Okulu Müdürü) Hakan Suna, Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hayrettin Öğünç ve davetliler katıldı. Bakanlığın ara eleman konusunda çok önemli teşvikleri olduğunu ifade eden Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, herkesi mesleki eğitim merkezlerine davet etti. Şimşek, "İki bakanlık arasında gerçekleştirilen protokol kapsamında koordinasyonu daha yukarılara taşımayı hedefliyoruz. Başta gençler olmak üzere vatandaşın imalat sanayi sektörünün talep ettiği niteliklerde eğitim almalarını sağlamak istiyoruz dedi. 

13-01-202213-01-202213-01-2022

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.