AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORTAAÖĞRETİM KURUMLARIMIZIN PANSİYONLARININ 1. DÖNEM DENETİMLERİ TAMAMLANDI.
![ORTAAÖĞRETİM KURUMLARIMIZIN PANSİYONLARININ 1. DÖNEM DENETİMLERİ TAMAMLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/13150402_WhatsApp_Image_2022-01-13_at_14.54.06.jpg)
Öğrenci pansiyonu bulunan ortaöğretim kurumlarımızın pansiyonları Şube Müdürümüz Latif AKGÜN başkanlığındaki pansiyon denetleme komisyonu ve müdürlüğümüz iş sağlığı ve güvenliği uzmanımız tarafından gerçekleştirildi. Böylece pansiyonlarımızın 1. dönem denetimleri tamamlanmış oldu.