NAZİLLİ LİSESİ FUTSAL TAKIMLARI AYDIN İL1.'Sİ OLDU.
![NAZİLLİ LİSESİ FUTSAL TAKIMLARI AYDIN İL1.'Sİ OLDU.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/20093559_WhatsApp_Image_2022-01-20_at_08.58.55.jpg)
Nazilli Lisesi Futsal erkek takımı Kuyucak spor salonunda 4 maç yapmış namağlup olarak aydın final grubuna çıkmaya hak kazanmıştır. Aydın da da aydın lisesinde yapılan 3 maçı yenilgisiz tamamlayarak Aydın İl 1.olmuş ve gruplara gitmeye hak kazanmıştır. Nazilli kız futal takımı da Kuyucak spor salonunda 4 maç yapmış, onlar da yenilgisiz olarak Aydına çıkmaya hak kazanmışlardır Aydında da 2 maç yapmış ve Nazillinin gururu olmuşlardır.Bu başarının gerçekleşmesinde okulumuzun beden eğitimi öğretmenleri Gülşah TÜRKAR, Gökhan KÖROĞLU'na ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyoruz.