AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimiz ve geleceğimizin teminatı en kıymetli değerlerimizdir. Hızla  değişen dünyada günü ve geleceği algılayıp anlamlandırabilen, dünya ile rekabet edebilen gençler yetiştirmek için en modern eğitim ortamları hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Heyecanla başladığımız ilk dönemi bitiriyoruz. 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyor, biz de sizlerle birlikte aynı duyguları yaşıyoruz. Sizlerin başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. 

Yarıyıl tatili ile kısa bir mola verdiğimiz bu süreci ailelerinizle kaliteli zaman geçirmek için bir fırsat olduğunu unutmayın. Tatilinizi bol bol dinlenerek, çok kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak geçirmenizi arzu ediyorum. Unutmayın ki bu süreç kendinizi geliştirmek için çok iyi bir fırsattır.

Kıymetli Meslektaşlarım Sizler öğrencilerimizin dertleriyle dertlendiniz, sevinçleriyle sevindiniz ve onlara en az anne-babaları kadar yakın oldunuz. Büyük bir görev bilinci ile kutlu mesleğimizi icra etmektesiniz. Geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'si sizlerin gayretleri ile şekillenmektedir. Fedakâr ve özveri ile orta koyduğunuz emeklerinizden dolayı yürekten kutluyor, hepinize teşekkür ediyorum.

2021-2022 eğitim öğretim yılının birinci dönemini tamamladığımız bugünde, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımı ve kıymetli velilerimizi kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak ikinci dönemde tekrar buluşmak ümidiyle iyi bir tatil geçirmenizi canı gönülden diliyorum.

Sağlıkla, sevgiyle...

                                                                                                                                                                                          İsmail ŞİMŞEK

                                                                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.