AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK' in 2. Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK' in 2. Dönem Mesajı

  2021-2022 Eğitim öğretim yılının 2. döneminin başlaması nedeni ile değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, yaşadığımız zorlu süreci en başarılı şekilde atlatmamıza vesile olan değerli öğretmenlerimle birlikte yeni bir heyecan ve şevk ile bu eğitim öğretim döneminin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım; Sizler eğitim ailemizin can damarı, öğrencilerimizin pusulası, toplumumuzun parlayan yıldızısınız. Sevgili yavrularımızı sizlere emanet ederek yarınlara emin adımlarla ilerliyoruz. Birlikte çıktığımız bu yolda emeğiniz, fedakârlığınız, sabrınız ve anlayışınız için sizlere tek tek teşekkür ediyorum. İkinci dönemde de birbirimizden güç alarak omuz omuza çalışacağımızı biliyor, hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Sevgili öğrenciler, kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Siz sevgili öğrencilerimize yönelik olarak okullarımızda eğitim öğretim faaliyetlerinin yanında her seviyede beceri, yetenek, sportif ve kültürel gelişim etkinlikler de dönem boyunca artarak devam edecektir. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim.

 

        İsmail ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.