ERASMUS PROJESİ HAREKETLİLİĞİ ÖNCESİ NAHİT MENTEŞE MTAL ÖĞRENCİ VE İDARECİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.
![ERASMUS PROJESİ HAREKETLİLİĞİ ÖNCESİ NAHİT MENTEŞE MTAL ÖĞRENCİ VE İDARECİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/25104505_WhatsApp_Image_2022-03-25_at_10.42.15_1.jpg)
Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yürütmekte olduğu Avrupa'da Saç Tasarımı ve Makyaj Uygulamaları isimli Erasmus+ projesi kapsamında 21 Mart-01 Nisan tarihleri arasında Portekiz'in Braga şehrinde staj yapacak olan Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri Alanından 9 öğrenci ve 3 refakatçı öğretmen ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü hareketlilik öncesi ziyarette bulunarak bilgilendirme yaptılar. Öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.