AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ATATÜRK ANADOLU LİSESİ PANSİYONUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRDİK.
![ATATÜRK ANADOLU LİSESİ PANSİYONUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRDİK.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/25091940_278793340_316265243980872_5122014491441906797_n.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Sedat Sırrı Arısoy, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Şimşek, İlçe Milli Eğitim şube Müdürleri Atatürk Anadolu Lisesi idareci , öğretmenleri ve pansiyonda kalan öğrencilerle ifrar programı gerçekleştirdiler. Yemeğin ardından öğrencilerle birlikte sohbet ettiler. Emeği geçen Atatürk Anadolu Lisesi idarecilerine ve yardımcı personeline teşekkür ediyoruz.
![25-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_25091825_278950822_316265427314187_2025085123986627570_n.jpg)
![25-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_25091819_278845051_316265823980814_3370599989181767250_n.jpg)
![25-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_25091813_278823330_316265340647529_7711391398902781687_n.jpg)
![25-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_25091807_278814378_316265467314183_4601499862975104544_n.jpg)
![25-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_25091735_278793340_316265243980872_5122014491441906797_n.jpg)