AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİLGİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ VERİGLDİ.
![BİLGİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ VERİGLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/26095556_279028423_318085870465476_5308801335870049637_n_1.jpg)
23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Bilgi ve Kültür yarışması düzenlenmiştir. Dereceye giren öğrencilere ödülleri İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail Şimşek tarafından verildi. İlkokul kategorisi: 1.Recepbey İlkokulu 2.Özel Doğa İlkokulu 3.15 Temmuz İlkokulu Ortaokul Kategorisi 1.Özel Dört Renk Sümer Ortaokulu 2.Fatih Ortaokulu 3.Özel Doğa Koleji Öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
![26-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_26095157_279177419_318085977132132_5862373243288396934_n.jpg)
![26-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_26095151_279171645_318086143798782_3320747972760559648_n.jpg)
![26-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_26095147_279146935_318085917132138_1383565189459240565_n.jpg)
![26-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_26095142_279032033_318086073798789_4994094201587102945_n.jpg)
![26-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_26095140_279028423_318085870465476_5308801335870049637_n_1.jpg)
![26-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_26095135_278964353_318086027132127_7272692580082404793_n.jpg)