AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ERASMUS + PROJESİ KAPSAMINDA YURTDIŞINDAN GELEN MİSAFİRLERİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER.
![ERASMUS + PROJESİ KAPSAMINDA YURTDIŞINDAN GELEN MİSAFİRLERİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/26104216_279098121_318057333801663_1149204224133866158_n.jpg)
Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yürütmekte olduğu Healthier Together isimli Erasmus+ projesi kapsamında ilçemize yurtdışından gelen misafirler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ŞİMŞEK ile Nazilli Kaymakamlığına ziyarette bulundular. Fransa, İtalya, Romanya ve Hırvatistan'dan gelen 22 öğrenci ve 7 öğretmen Kaymakamımız Sayın Sedat Sırrı ARISOY tarafından Nazilli hakkında bilgilendirildi.