AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN KADİR GECESİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN KADİR GECESİ MESAJI

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde bin yıldan daha hayırlı olan ve içinde birçok ilahi feyz ve bereketi barındıran mübarek Kadir Gecesine erişmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

  Bin aydan daha hayırlı bu gecenin,  bütün insanlığın  güven, huzur ve sağlık  içersinde daha nice Bayramlara erişmesine vesile olması  dileklerimle, başta Kumrulu kardeşlerimiz  olmak üzere  milletimizin ve tüm İslam aleminin Kadir gecesini tebrik ediyorum.

 

                                                                                                                                                         İsmail ŞİMŞEK

                                                                                                                                                   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.