AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DJİTAL DÖNÜŞÜM PROJESİ KAPSAMINDA PHOTOSHOP KURSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
![DJİTAL DÖNÜŞÜM PROJESİ KAPSAMINDA PHOTOSHOP KURSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/28094409_279374509_319748570299206_527554602602068455_n.jpg)
Aydın Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında Nazilli'de görev yapan öğretmenlere yönelik "Grafik Tasarım ve Animasyon - Photoshop" kursumuz Nazilli Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde başladı. Fotoğraf düzenleme, grafik tabanlı soru ve etkinlik hazırlama konularında öğretmenlerimizin gelişmesini hedefliyoruz . Kursa katılan özverili tüm öğretmen arkadaşlara ve eğitim görevlisi bilişim teknolojileri öğretmeni İlker DANALI'ya teşekkür ediyoruz.
![28-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_28094155_279374509_319748570299206_527554602602068455_n.jpg)
![28-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_28094151_279176761_319748616965868_1293646834591939213_n.jpg)