AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
1 KİTAP 1000 PENCERE KİTAP OKUMA YARIŞMASI OKUL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU.
![1 KİTAP 1000 PENCERE KİTAP OKUMA YARIŞMASI OKUL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/10140213_280544137_328244316116298_8767399013420860778_n.jpg)
Yarın yapılacak (11/05/2022) 1 Kitap 1000 Pencere kitap okuma yarışması İlçe finali için; Sınav Merkezleri: İlkokul Ortaokul Kategorisi * Cumhuriyet İlkokulu Lise Kategorisi * 50 yıl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi *Öğrencilerimiz sınav merkezlerine bir idareci ya da öğretmen nezaretinde gelecektir. *Sınav 14.00'te yapılacaktır. Öğrencilerimiz en geç 13.30 da sınav merkezlerinde olacaklardır. *Sınava gelirken öğrencilerimiz sınava mutlaka geçerli bir kimlik belgesi ile gelecektir.
![10-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_10140235_280544137_328244316116298_8767399013420860778_n.jpg)