ÖZEL ÇOCUKLARIN ÖZEL GÜNÜ
![ÖZEL ÇOCUKLARIN ÖZEL GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2022_05/12163857_WhatsApp_Image_2022-05-12_at_16.33.58.jpg)
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün desteği ile Süleyman Efendi Özel Eğitim Uygulama Okulu tarafından, 10-16 Mayıs Engelliler Farkındalık Haftası etkinleri kapsamında 'Özel Çocuklar Oyun Şenliği' gerçekleştirildi.
Nazilli Kapalı Spor Salonunda yapılan etkinliğe 3 Özel Eğitim Okulu ve 4 Özel Eğitim Sınıfı'ndan yaklaşık 150 özel öğrenci ve öğretmenleri katılım sağladı. 2 gün süren şenlikte bowling, halat çekme, çift ayak atlama, puanlı hedef, fasulye ve el değdirerek bayrak yarışı olmak üzere 6 oyun oynandı. İlk gün yapılan elemelerin ardından, ikinci yarı final ve final müsabakaları yapıldı. Etkinliğe katılım sağlayan, görev alan öğrenci, öğretmen ve idarecilerimizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.