AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TURAN ORTAOKULU'NDA TÜBİTAK COŞKUSU
![TURAN ORTAOKULU'NDA TÜBİTAK COŞKUSU](/meb_iys_dosyalar/2022_05/17170816_WhatsApp_Image_2022-05-17_at_14.08.49.jpg)
Turan Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarları Sergisi'nin açılışı bugun gerçekleştirilmiştir. Fuarda birbirinden güzel 6 tasarım, 7 araştırma, 4 tane değerler eğitimi olmak üzere toplam 17 proje,17 öğretmen ve 85 öğrenci tarafından sergilendi. Bilim Fuarı açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ŞİMŞEK , İlçe Kaymakamı Sayın Sedat Sırrı ARISOY ve ilçe protokolü katıldı. Fuarda özellikle Yöresel Lezzetler Proje Standı büyük ilgi gördü.