AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET YESEVİ İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ VE ÖĞRETMENLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.
![AHMET YESEVİ İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ VE ÖĞRETMENLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/31140115_WhatsApp_Image_2022-05-31_at_13.59.59_3.jpg)
Ahmetyesevi ilkokulu anasınıfı öğrencilerinin kelimelerden hayal dünyasına yolculuk isimli E-Twinning projesi öğretmenleri nurdan kötenli oğlunun tasarladığı logoyla yarışmada Türkiye birincisi olmuştu. Bugün okul müdürümüz,öğretmenimiz ve öğrencileri ilçe milli eğitim müdürümüzü ziyaret ettiler.Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.