AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ŞİMŞEK'in 15 Temmuz Millî Birlik ve Demokrasi Günü Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ŞİMŞEK'in 15 Temmuz Millî Birlik ve Demokrasi Günü Mesajı

Milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan, necip milletimizin sinesine hainlik hançerini batırmaya çalışan alçak FETÖ mensuplarına ve Türkiye düşmanlarına; kahraman milletimizin lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde aziz milletimiz vatanını, bayrağını, devletini, milletini, ezanını savunarak gereken cevabı verdi. Alçaklara fırsat vermedik. 15 Temmuz'da, #TürkiyeAşkına 'Millet İradesi Kazandı'.   Büyük ve necip milletimiz, dünyaya demokrasi dersi verdi. 15 Temmuz'da tankların önünde siper olan kahraman milletimiz dünyaya kahramanlık destanını gösterdi. Rükudan başka eğilmeyen, millet iradesinden başka fani güç tanımayan kahraman milletimiz kazandı. Kahraman milletimiz 15 Temmuz'daki direnişiyle hem bir darbe girişimini püskürttü hem de ülkemizi teslim almayı hedefleyen işgal girişimini engellemiştir.      15 Temmuz'u unutmadık, unutmayacağız! Milli birlik ve beraberliğimiz için şehadete yürüyen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet; gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.  15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü'müzün; Türkiye, millet ve demokrasi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. "Bayrak inmez, ezan dinmez!" diyerek canını vatanına siper eden tüm kahramanlarımıza selam olsun.  

 

       İsmail ŞİMŞEK

 İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.