AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK İLÇEMİZDEKİ ANAOKULU MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI.
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK İLÇEMİZDEKİ ANAOKULU MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/20093602_WhatsApp_Image_2022-10-19_at_12.00.17.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ŞİMŞEK İlçemizde faaliyet gösteren 6 anaokulu müdürü ile eğitim öğretimin yürütülmesi, yapılacak çalışmalar, yürütülen projeler ve okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması ve öğrenci kazanımı, planlana etkinlikler ile ilgili olarak istişare ve fikir alışverişinde bulundu.