AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN ARA TATİL MESAJI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL ŞİMŞEK'İN ARA TATİL MESAJI.

Okullarımızın açıldığı tarihten bu yana Tüm eğitim çalışanlarımızla birlikte Temel ve ortak hedefimiz, Nazilli'de eğitim çıtasının daha üst noktaya çıkarılması olmuştur. Bu tempolu çalışmamıza kısa bir mola verip daha enerjik bir şekilde kaldığımız yerden devam edeceğiz.

 

İlçemizin eğitim sorumluluğunu paylaştığımız yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve destek personelimizle birlikte, öğrencilerimizin dengeli ve sağlıklı kişilikler olarak yetişmesinde, bilgiye en doğru ve güvenli biçimde erişmelerinde daima yanlarında olacağız.

Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.

    İsmail ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

11-11-2022

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.