AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NAZİLLİDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI.

NAZİLLİDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI.

24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlamalar ilk olarak İstasyon Meydanında bulunan Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreniyle başladı. Nazilli 50. Yıl Ticaret Meslek Lisesi tarafından hazırlanan programda İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek'in çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.Salondaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. 

İsmail Şimşek'in konuşmasının ardından Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in kutlama mesajı okundu. Sonrasında Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi. Emekli öğretmenler adına Jale Keskin bir konuşma yaptı. Ardından emekli öğretmenlere hizmet şeref belgesi ve plaket takdimi yapıldı. 2021 yılında Aydın'da yılın öğretmeni seçilen Nazilli Bilsem Türkçe Öğretmeni Yıldız Yenen Avcı'ya, Kaymakam Arısoy tarafından plaket takdim edildi. Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen okullar arası voleybol turnuvasında görev alan hakemlere ve katılımcılara katılım belgesi ve plaket takdimi gerçekleştirildi.

Adaylığı kalkan öğretmenlere Şube Müdürü Latif Akgün tarafından yemin ettirildi. Kutlama programı 50. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı oratoryoyla son buldu.

25-11-202225-11-202225-11-202225-11-2022

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.