AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ŞİMŞEK 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile bedensel engelli öğrencimiz Nazlı Kulakoğlu ve ailesini ziyaret
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ŞİMŞEK 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile bedensel engelli öğrencimiz Nazlı Kulakoğlu ve ailesini ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_12/02160851_FB_IMG_1669985595784.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ŞİMŞEK 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bedensel engelli öğrencimiz Nazlı KULAKOĞLU ve ailesini ziyaret etti. öğrencimiz Erzurum Atatürk Üniversitesin 4 yıllık sosyal hizmetler bölümünü kazanmıştır. Eğitim hayatında öğrencimize başarılar diliyoruz.