AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nazilli Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü kardeş okul projesi kapsamında Şehit Mehmet Dinek Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri Bayındır OrtaOkulu'na ziyarette bulundu.
![Nazilli Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü kardeş okul projesi kapsamında Şehit Mehmet Dinek Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri Bayındır OrtaOkulu'na ziyarette bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/02230441_FB_IMG_1670010917308.jpg)
Projenin adına yakışır bir şekilde öğrencilerimiz oyunlar oynandı. Misafir öğrencilerimiz ev sahibi öğrencilere hediyelerini verdiler. Emeği geçen idareci,öğretmen,öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz.