AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nazilli Halk Eğitimi Merkezi Müdsürlüğü'nün ''Hayat Boyu Özeliz'' projesi kapsamında Yetişkin Özel Eğitim Bireylerine yönelik kursların uygulandığı Millet Bahçesinde Kursiyerleri ile coşku dolu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlandı.
![Nazilli Halk Eğitimi Merkezi Müdsürlüğü'nün ''Hayat Boyu Özeliz'' projesi kapsamında Yetişkin Özel Eğitim Bireylerine yönelik kursların uygulandığı Millet Bahçesinde Kursiyerleri ile coşku dolu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlandı.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/05094702_FB_IMG_1670222329832.jpg)
3 Aralık Engelliler Günü etkinliğinde ilk olarak yapbaz gösterisi, yumurta taşıma , halat çekme, bowling,ritimli çember step,cuval yarışı, sandalye kapmaca ve pankart gösterisi yapıldı. bu güzel programın hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen, usta öğretici ve velilerimize teşekkür ediyoruz.