AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ŞİMŞEK Ortaokulu ve bünyesinde ortaokul bulunan Müdürleri ile İstişare toplantısı düzenledi.
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail ŞİMŞEK Ortaokulu ve bünyesinde ortaokul bulunan Müdürleri ile İstişare toplantısı düzenledi.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/15144827_FB_IMG_1671104806070.jpg)
Toplantıda okullardaki gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetleri ile yürütülen projeler bilgi alışverişi yapıldı. Ev sahibi Atatürk Anadolu Lisesi Okul Müdürü ve Mustafa Kemal EROĞLU Şahsında okul pansiyon çalışanlarına teşekkür ediyoruz.