AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sınav Koleji '' Kardeş Okul Projesi '' kapsamında Çaylı İlkokulu/Ortaokulu'na ziyaret ettiler. Öğrenciler birlikte oyunlar oynayıp hoşça vakit geçirmişlerdir. Misafir okul ev sahibi okul kütüphanesine kitap bağışı yaparak anlamlı bir hediye vermiştir.
![Sınav Koleji '' Kardeş Okul Projesi '' kapsamında Çaylı İlkokulu/Ortaokulu'na ziyaret ettiler. Öğrenciler birlikte oyunlar oynayıp hoşça vakit geçirmişlerdir. Misafir okul ev sahibi okul kütüphanesine kitap bağışı yaparak anlamlı bir hediye vermiştir.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/15150213_FB_IMG_1671105326597.jpg)
Misafir okul ev sahibi okul kütüphanesine kitap bağışı yaparak anlamlı bir hediye vermiştir. Emeği geçen idareci,öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.