AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜNAZARA TURNUVASI ÖĞRENCİ EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI.
![MÜNAZARA TURNUVASI ÖĞRENCİ EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/30151540_aa36c079-6a02-46a7-b0fd-999edcc30c2e.jpg)
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Mart ayında düzenleyeceğimiz Liseler Arası Münazara Turnuvası" nın ilk aşaması olan öğrenci eğitimini gerçekleştirdik. Desteklerinden dolayıSosyal Bilimler Lİsesi Müdürü Mehmet Öztaş'a , programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerimiz Hülya Serin ve Özlem Tubay Karabacak'a ve tüm öğrencilerimize ; programımıza katılım sağlayan tüm okulların öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz.