AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AFET BÖLGESİNDEKİ DEPREMZEDELERE ULAŞTIRILMAK ÜZERE YARDIM TIRIMIZ YOLA ÇIKTI.

AFET BÖLGESİNDEKİ DEPREMZEDELERE ULAŞTIRILMAK ÜZERE YARDIM TIRIMIZ YOLA ÇIKTI.

Bizde ateş düştüğü yeri yakmaz,hepimizi yakar.

 

Son yüzyılın en büyük deprem felaketlerinden biri olarak gösterilen depremlerin açtığı yaraları birlikte sarmak için seferber olduk. Kampanyalarımızın başladığı ilk andan itibaren öğrenci, öğretmen, veli ve tüm hayırsever Nazilli halkı göndermek istedikleri yardımlarını Okul Müdürlüklerimize teslim ettiler. Çok kısa sürede deprem bölgesindeki yaraları bir nebze de olsa sarmak adına vefakâr çalışmalar sonucu toplanan yardımlar, aziz milletimizin birlik ve beraberlikle kenetlenmiş olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.

Canla başla çalışan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ile tüm paydaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyor; depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır ve başsağlığı diliyoruz.

14-02-202314-02-202314-02-202314-02-2023

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.