AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NAHİT MENTEŞE MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİNE YENİ BİNA

NAHİT MENTEŞE MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİNE YENİ BİNA

Elli yıllık geçmişi olan, son yıllarda derslik yetersizliğinden farklı yerlerde bütünlüğü bozuk halde ve zor şartlarda eğitim-öğretim hizmeti sunmaya çalışan Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yeni yerine taşınıyor.

667 sayılı KHK ile kapatılan Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilen Özel Fatih Sultan Liseleri binasında bundan sonra Nazilli Nahit Menteşe ve Teknik Anadolu Lisesi eğitim-öğretim görecek. Mesleki ve Teknik öğretime gereken önemin ilginin ve desteğin artırılması amacıyla tüm bölüm ve alanlar aynı çatı altında bir araya gelecek. Öğrencilerimize daha kaliteli eğitim fırsatları sunulacak. Yönetimde iki başlılıktan kurtarılacak, tüm çalışanlar öğretmen ve öğrenciler aynı ortamda bir ve beraber olacaklar.

 

Bu fırsatı öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize ikram eden Sayın Valimiz Ömer Faruk KOÇAK Beye şükranlarımızı arz ediyoruz.

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.