AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

 

Bugün, 29 Ekim 1923’te ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıldönümünün coşkusunu millet olarak hep birlikte yaşıyoruz.  Demokrasi ve millet iradesiyle taçlandırdığımız Cumhuriyetimiz, milletimizin güçlü varlığı ile sonsuza kadar yaşayacaktır. Bizler Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü korumalı ve demokrasi ruhuyla aydınlanmış bu yolda güçlü adımlarla ilerlemeliyiz. Bu uğurda yürürken asla milli değerlerimizden ödün vermemeli, milli birlik ve beraberliğimizi yüceltmeli ve değerlerimizi yarınlara sağlam olarak teslim etmeliyiz.

 

       Milletimizin ortak mirası olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, vatanımızın ve milletimizin yarınları için çalışmak, gerektiğinde canımız pahasına fedakârlıkta bulunmak hepimizin ortak görevidir. Bu duygularla, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyetin kurulmasında ve yaşatılmasında vatanı ve milleti için mücadele eden şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

                                                                                                                            Şakir Cihan KOÇYİĞİT                                                               

                                                                                                                             İlçe Millî Eğitim Müdürü                              

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.