AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’in 10 Kasım Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’in 10 Kasım Mesajı

 

Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü vefatının 78´inci yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

 10 Kasım sadece Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü anma günü değil, onun eserlerini geliştirerek geleceğe taşıma azmimizi yinelediğimiz bir gündür.  Bugün onu kaybetmenin hüznünü yaşarken, ona olan inancımızı bir kez daha tazeliyoruz.

 Onun düşünce sistemi; insan sevgisi, bilim ve akılla beslenen birleştirici ve bütünleştirici yapısıyla milletimiz ve insanlık için kurtuluşun, bağımsızlığın, gelişmenin, ilerlemenin ve refah içinde yaşamanın evrensel bir sembolü haline gelmiştir. Büyük Türkiye yolunda hızla ilerleyen ülkemiz, her alanda büyük mesafeler kat ederek dünyanın en saygın ülkeleri arasında yerini almıştır.

 Türkiye Cumhuriyeti´nin emanet edildiği nesiller olarak;  onun göstermiş olduğu yolda doğruluktan, eşitlikten, adaletten ve demokrasiden vazgeçmeden, bu emaneti  ´Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır´ anlayışıyla sonsuza dek koruyacağız.

 Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, ebediyete uğurladığımız bu günde rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum. 

 

 

 

                                                                                         Şakir Cihan KOÇYİĞİT                                    

  İlçe Millî Eğitim Müdürü                              

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.