15 Temmuz İlkokulu Öğrencilerimizin İlçe Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’ e Ziyareti
![15 Temmuz İlkokulu Öğrencilerimizin İlçe Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’ e Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_01/10141228_manYet.jpg)
15 Temmuz İlkokulu öğrencilerimiz İlçe Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT ’i makamında ziyaret edip röportaj yaptı.
Öğrencilerin sorularını cevaplayan KOÇYİĞİT; heyecanlı ve azimli çalışmalarını takdirle karşıladığını belirterek bir süre öğrencilerimizle sohbet etti. Röportaj, sohbet ve ikramların ardından ziyaretten çok memnun kaldığını belirten KOÇYİĞİT; 15 Temmuz İlkokulu öğrencilerine, “derslerinizde ve hayatınızda başarılar diliyorum” diyerek teşekkür etti.