AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nazilli Kent Konseyi´nin Müdürlüğümüz´ü Ziyareti

Nazilli Kent Konseyi´nin Müdürlüğümüz´ü Ziyareti

Nazilli Kent Konseyi Başkanı sayın Bülent BURMAOĞLU, Yürütme Kurulu Üyeleriyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nü ziyaret etti. Kent Konseyinin çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan sayın BURMAOĞLU gençlerin ve öğrencilerin de oluşturulacak meclis ve çalışma gruplarında yer almalarının önemini vurgulayıp, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün destek olmasını talep etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Cihan KOÇYİĞİT: "Bakanlığımız demokrasi eğitimi ve okul meclisleri anlayışını 12-13 yıldır yaparak-yaşayarak öğrencilerimize kazandırıyor. Biz bunu Nazilli olarak Kent Konseyi faaliyetlerine katılarak bir adım öteye taşıyabiliriz. Talebinizi önemsiyorum. Çocuk Meclisi için ortaokul temsilcilerimizi, gençlik meclisi için de lisesi temsilcilerimizi çalışmalarınıza dahil edeceğiz. Farkındalık oluşturan iyi bir eğitim çalışması olacağına, eğitimde kalitenin arttırılmasına katkı sağlayacağına inanıyorum." dedi.

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.