AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
![DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2017_01/20093830_5.jpg)
Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisemizin konferans salonunda 19/01/2017 Perşembe günü saat 16:00’de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT, Şube Müdürümüz Latif AKGÜN ve DYS İlçe Yöneticilerimiz ile kurum müdürlerimiz ve müdür yardımcılarımızın katılımıyla “Doküman Yönetim Sistemi” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.