AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’ in Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’ in Karne Mesajı

 

  Huzurlu ve başarılı bir dönemi geride bırakarak 2016-2017 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatiline girmiş bulunmaktayız.

    Başarılı ve huzur dolu bir yarıyılın yaşanmasına katkıda bulunan değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca, çocuklarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren değerli velilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

 Sevgili Öğrenciler; Tatilinizi tabiî ki de dinlenerek, oynayarak değerlendirin, fakat kendinizi geliştirmek için en kolay yolun da kitap okumak olduğunu unutmamanızı isterim.

   Saygıdeğer Veliler; Sizlerin anne, baba olarak isteklerinize göre değil de, çocuklarımızın sahip olduğu ilgi, istidat ve yeteneklere göre gelişmelerine yardımcı olmanız çocuklarımızın geleceği açısından en büyük beklentimizdir.

 Değerli Öğretmen Arkadaşlarım; Yoğun bir dönemi geride bırakmanın gururu ile gayretiniz için sizlere öğrencilerimiz, velilerimiz ve geleceğimiz adına içtenlikle teşekkür ediyorum, iyi tatiller diliyorum

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.