AYDIN NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT Gezgin Kardeşleri Makamında Kabul Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT Gezgin Kardeşleri Makamında Kabul Etti.

        10 - 14 Şubat tarihleri arasında dördüncüsü Antalya’ da  düzenlenen  60 ülkenin katıldığı Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden  milli sporcularımız Gezgin kardeşleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT makamında kabul etti.
             Turnuvada kardeşlerden Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü Öğrencisi olan Ege GEZGİN 1. , Nazilli Lisesi öğrencilerimiz olan Denizhan GEZGİN 2. ,Melisa Gezgin 3. olmuştur.

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan  KOÇYİĞİT  milli sporcularımızı makamında ağırlamaktan  duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu sporcularımızı yetiştiren aile fertlerine  ve öğretmenlere teşekkür etmiş, başarılarının devamını dilemiştir.

15-02-201715-02-2017

 

Hükümet konağı Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nazilli / AYDIN eposta nazilli09meb.gov.tr - Alan kodu 0256 Tel 3135262 veya 3131859 eposta nazilli09meb.gov.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.