İlçemiz Güzelköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ( Okulu) Öğrencilerimizin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’i Ziyareti
![İlçemiz Güzelköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ( Okulu) Öğrencilerimizin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’i Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_03/21160536_MANYET.jpg)
21 Mart Down Sendromlular Farkındalılık Günü Münasebetiyle İlçemiz Güzelköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ( Okulu) Öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT’i makamında ziyaret etmişlerdir.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT, Down sendromu hakkında bilinçlenmemiz ve insanları bilinçlendirmemiz gerektiğini ve Down sendromlu bireylerin eksiklilerinin değil fazlalıklarının olduğuna vurgu yapmış ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir.