AYDIN
NAZİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAYMAKAMIMIZIN OKUL ZİYARETİ
![KAYMAKAMIMIZIN OKUL ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2017_03/30121311_17309506_746383832196778_8440760248302541947_n.jpg)
Kaymakamımız Sayın İbrahim KÜÇÜK beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT ile beraber Orhangazi İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Yörenin muhtarları, okul müdürü, okul-aile birliği başkanıyla okul binası ihtiyacıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Bahçede öğrencilerle de sohbet eden Sayın Kaymakamımız onlara çok çalışmaları gerektiğini vurgulayıp, başarılar diledi.