İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okul Gezilerine Devam Ediyor
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okul Gezilerine Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2017_04/25113111_IMG-20170421-WA0025.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT, beraberinde Şube Müdürümüz Özgür SELBES ve Özel Büro Yetkilisi Mehmet PAMUKÇU’ yla 22/04/2017 Cuma günü Akpınar İlkokulu ve Çaylı İlk-Orta okulunu ziyaret etmişlerdir.
Akpınar İlkokulu ve Çaylı İlk – Orta okulunda incelemelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şakir Cihan KOÇYİĞİT, Çaylı İlk-Orta okulunda okul yönetimi ve öğretmenlerimizle fikir alışverişinde ve karşılıklı önerilerde bulunmuş, çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkürlerini sunmuşlardır.